Voor de Limburg Cycling Selectie stond afgelopen weekend de laatste koers op het programma. De Memorial Bjorg Lambrecht. Een snelle en uitdagende U23-koers in en rond Knesselare van 157 km lang.
Na een podium voor Niels Luiten in 2023 (3e) was het dit jaar wederom raak. Camiel Klignet kwam 20 cm tekort om op het hoogste podium te staan, maar met een 2e plek behaalde hij een geweldig resultaat en bovendien werd het ploegenklassement gewonnen in deze U23 koers (UCI 1.13).
De volgende 6 renners waren geselecteerd om voor de Limburg Cycling Selectie uit te komen: Camiel Klignet, Kars Meertens, Ramon Setz, Sven Joosten, Daan Maessen, Emanuel Santi.

O
ok de rest van het team behaalde mooie resultaten en won daarmee het ploegenklassement als enige Nederlandse team tussen 19 Belgische teams.
- Camiel Klignet 2e
- Ramon Setz 8e
- Emanuel Santi 21e
- Sven Joosten 35e
- Daan Maessen 50e
- Kars Meertens DNF na een valpartij
Ze werden begeleid door:
– Ploegleider: Danny Stevens
– Mecanicien: Ruud Vleugels
– Verzorgers: Jeroen van de Laarschot en Radan Adriaans
Foto copyright: Marc van Hecke






